دانلود فیلم درخواستی

دانلود فیلم درخواستی

سايت اختصاصي يوسف پيامبر (ع) افتتاح شد

نظرسنجي» نيز از قسمت‌هاي ديگر اين سايت است كه امكان شركت در نظر سنجي را در اختيار مخاطبان قرار مي‌دهد.
فارس: شبكه الكوثر صدا و سيما براي سريال يوسف پيامبر سايت اختصاصي راه اندازي كرد.

پس از استقبال بي‌نظير مخاطبان عرب زبان در 45 كشور جهان از سريال يوسف پيامبر، شبكه الكوثر براي اين سريال، سايت اختصاصي ويژه طراحي و راه اندازي كرد.در اين سايت، محتواي مورد پسند مخاطبان در قالب گرافيكي زيبا در اختيار كاربران اينترنتي قرار مي‌گيرد.

بازديد كنندگان مي‌توانند با ورود به نشانيhttp://www.alkawthartv.ir/yusuf.htm وارد سايت ويژه سريال يوسف پيامبر شوند.

اين سايت امكانات مختلفي در اختيار كاربران اينترنتي قرار مي‌دهد كه عبارتند از:

*آرشيو عكس‌هاي سريال يوسف پيامبر

در سايت اختصاصي يوسف، مجموعه كاملي از عكس‌هاي يوسف با كيفيت عالي گنجانده شده است. اين عكس‌ها شامل مراحل كودكي يوسف، جواني يوسف، يوسف در قصر زليخا، يوسف در زندان، كاخ فرعون، دوره زمامداري يوسف و بني اسراييل است و مجموعاً 126 قطعه عكس در اين قسمت سايت قرار دارد.

از قسمت‌هاي پرطرفدار ديگر اين سايت، قسمت موسيقي سريال يوسف است كه امكان دانلود موسيقي متن سريال و تيتراژ شروع و پايان براي كاربران فراهم شده است. اين موسيقي‌ها به فرمت‌هاي قابل استفاده در موبايل نيز قرار گرفته است.

*تمام قسمت‌هاي سريال يوسف را دانلود كنيد

از ديگر امكانات سايت يوسف شبكه الكوثر امكان دانلود تمام قسمت‌هاي سريال يوسف است. البته تاكنون 30 قسمت از اين سريال در سايت قرار گرفته است و به مرور تمام 45 قسمت سريال آماده دانلود توسط مخاطبان خواهد بود. همچنين كاربران اينترنتي مي‌توانند به قسمت مصاحبه‌هاي اختصاصي عوامل سريال وارد شوند.

تاكنون 13 نفر از عوامل سريال از جمله فرج الله سلحشور كارگردان، جمال شورجه دستيار كارگردان، محمود پاك نيت، جعفر دهقان و ... در استوديوي شبكه الكوثر حاضر شده‌اند و به صورت رو در رو با مخاطبان عرب زبان به گپ و گفت خودماني پرداخته‌اند. در سايت يوسف، متن اين مصاحبه‌ها به همراه عكس بازيگران گنجانده شده است.

«نظرسنجي» نيز از قسمت‌هاي ديگر اين سايت است كه امكان شركت در نظر سنجي را در اختيار مخاطبان قرار مي‌دهد.

سريال يوسف پيامبر از مجموعه‌هاي عظيم صدا و سيماست كه همزمان با پخش از شبكه‌هاي سراسري و با كمي تأخير از شبكه ماهواره‌اي الكوثر صدا و سيما براي مخاطبان عرب زبان كشورهاي خاورميانه، شمال آفريقا و اروپا در حال پخش است كه تاكنون 38 قسمت آن پخش شده و مورد استقبال فراوان واقع شده است.

                                   نظر یادتون نره...              
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم خرداد ۱۳۸۸ساعت 19:0  توسط دلارام  |